5 Easy Facts About masaże kobido warszawa Described

Ad cookies are made use of to deliver people with appropriate ads and advertising and marketing campaigns. These cookies keep track of visitors throughout Web-sites and acquire info to offer customized adverts. Many others Some others

Czas masażu jest czasem cudownego relaksu. Byłam już w wielu miejscach, jednak do Bożenki będę wracać systematycznie, nie tylko na masaże twarzy, ale i inne partie ciała. Dziękuję bardzo. Pokaż więcej

Najlepszy. To pojęcie bardzo względne, jednak my jesteśmy gotowi podjąć to ryzyko twierdząc, że nasz masaż kobido jest najlepszy. Możesz wierzyć nam na słowo lub przyjść do naszego salonu masażu twarzy osobiście.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez przesyłanie spersonalizowanych ofert określonych w Polityce prywatności Super Prezenty.

Lifting twarzy nie tylko unosi skórę, ale także koryguje zmiany powstałe na skutek bruksizmu i zmniejsza sztywność mięśni twarzy. Dobrze wykonany masaż pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy, a nawet poprawia pracę British islesładu trawiennego. 

Sklep on the internet, w którym znajdziesz akcesoria i przyrządy do masażu twarzy takie jak masażer 3d, kamień GUA SHA, bańki silikonowe i inne. Dodatkowo znajdziesz kurs automasażu twarzy on the internet, kurs tapingu twarzy wraz z taśmami kinezjologicznymi Facial area TAPES.

Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych metod.

Rytuał AROMA - masaż relaksacyjny + aromaterapia Autorski masaż relaksacyjny całMoi ciała uzupełniony o magiczne zapachy wybranej przez klientkę mieszanki one hundred% olejków eterycznych pozwoli rozluźnić się na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

✨ regenerujemy ciało i umysł na one hundred% ✨stosujemy dobraną indywidualnie aromaterapię ✨ zwalczamy nawrotu bólu głowy

Rytuał ORIENTAL

Z całego serca polecam masaż u Bożeny. Efekty widzę już po pierwszym masażu, a na dodatek czuję taki pozytywny przepływ energii. To jest coś niesamowi...tego. Dostałam tez dużo cennych wskazówek i ogromną inspirację. Bardzo dziękuję za cudowny czas Bożenko Pokaż więcej

Specjaliści Dotyk Wiatru dysponują szeroką wiedzą oraz bogatym doświadczeniem w zakresie wywodzącego się z tradycji medycyny chińskiej masażu Kobido. Polega on na wykonywaniu wolnych ruchów, których zadaniem jest relaksowanie i odprężanie twarzy, a także szybkich mających pobudzać głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu oraz elastyny.

masaż ciepłą świecą Zabieg wykonywany na całym ciele , za pomocą wosku o jedwabistej konsystencji z ciepłej świecy . Wosk ma przyjemną temperaturę , nie parzy , nie zasycha na skórze , jest jak olejek do masażu. Ma wysokiej jakości składniki oraz naturalne dodatki zapachowe .

Alina jest masaż kobido warszawa ceniona nie tylko za swój profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, ale także za szeroki permanentny uśmiech, który już od progu wprawi Cię w dobry nastrój. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie zdobyte przez wiele lat jako sportowiec, student czy praktykujący masażysta. . 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *