The Basic Principles Of Hışır Poşet

You might be employing a browser that won't supported by Fb, so we've redirected you to a less complicated version to provde the ideal working experience.

Taha Ambalaj poşet fabrikamızda minimum amount sipariş alım miktarı ortalama two hundred Kg olup standart tip tek renk poşet gruplarında daha düşük olabilmektedir.

Baskılı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ait tüm detayları bulabileceğiniz gibi sertifikada okuyacağınız değerlerin de birebir baskılı poşetleriniz ile aynı olduğunu kontrol edebileceksiniz.

Sign up for our vibrant Group of 80+ million Poshers who make procuring and offering simple, social, and sustainable!

Poşet imalatılarında fiyatlar birbirinden farklı olarak karşınıza gelebilir. Bunun bir çok farklı sebebi olabilir. Poşet hammadde kalitesi fiyatlara etki eder. Birinci kalite mi yoksa ikinci kalite poşet mi aldığınızı bilmelisiniz.

Alışverişte kullanılan poşet ücretlerine zam geleceği haberi gündemdeydi. Cumhurbaşkanlığı'nın bazı ürünlerden tahsil edilecek geri kazanım katılım shell outı tutarlarını yeniden belirleyen kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

You're using a browser that may not supported by Facebook, so we have redirected you to a simpler Variation to provide you with the greatest working experience.

Mağazanızın imajı ve müşteri gözündeki kalitesini kullandığınız kaliteli Dijital baskılı poşetlerle artırın. Hem kurumsal açıdan fayda sağlayın hemde poşet üzerinden ürün kampanya reklamı veya Mağaza poşeti firma logonuz ile kazanç sağlayın

Poşet baskı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Market poşeti kullanılacak kalite, renk ve adet sayısına göre poşet baskı fiyatları artıp azalabilir. Poşet fiyatları arasında ki arasında ki farklılık tamamen istenen hışır poşet ile alakalıdır. Her ne kadar poşet fiyatları değişkenlik gösterse de ortalamaya bakıldığında oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir.

2004 yılından bu yana toptan poşet imalatı yapan firmamız poşetçi sektörünün en önde gelen ve en uygun poşet fiyatları ile hizmet sunan bir firmadır.

Ancak sektör deneyimi fazla hata oranı az ve zamanında siparişlerinizi yetiştirecek ve sizleri anlayacak bir firma çAlright önemlidir.

Hışır atlet poşet imalatı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için kiloda çıkan adet miktarı oldukça önemlidir bu sebeple taşınacak malzemenin ağırlığına göre ince veya kalın toptan poşet baskı işlemi gerçekleştiriyoruz.

Poşet imalatı ile istediğiniz tarzda ki plastik poşet seçeneğini seçebilir ve toptan poşet satın alabilirsiniz. Firmamız ayrıcalıkları ile ihtiyacınız olan ürünleri önceden belirleyerek poşet imalatı yaptırabilirsiniz. Toptan satış seçeneğinde hışır poşet de yer almaktadır. İhtiyacınız olan poşeti seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Firmamız imalatında en yüksek kalitede poşet baskı makineleri kullanılır. Güneş Uv ışınlarına karşıda yüksek dayanıklılık sağlar. Baskı son aşamada sizden onay alınır ve renk uyumluluğu sağlandıktan sonra baskı yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *