Not known Details About Ambalaj Poşet

Sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan Türkiye genelinden bizlere ulaşabilir ve toptan market poşeti siparişlerinizi hemen kolayca verebilirsiniz. Firma uzmanımız ilk defa poşet yaptıracaksanız sizlere tüm detayları ile yardımcı olacaktır.

Baskılı poşetlerin basımı için poşet üzerine nasıl bir baskı sistemi yapılacaksa bunun tasarımları basım işlemi yapılacak olan firmaya verilerek kaliteli ve profesyonel baskı makinelerinde basım işlemleri gerçekleşiyor. Basım işlemini teknolojik cihazların yapmasına bağlı olarak basım işlemleri seri bir şekilde gerçekleşiyor. Basım işleminden sonra ise poşetçi olarak görevli olanlar poşetlerin düzenlerini sağlayarak teslimat süreci için hazırlıklarını tamamlıyorlar.

Poşetinizi toptan yüksek kilolarda alımla yaptığınızda bare minimum en ucu fiyatlarla karşılaşırsınız. Bir çOkay market işletmesi yıllık poşet alımlarını tek seferde yaptırmakta olup bu sayede oldukça ucuz rakamlarla çözüm sağlamaktadır.

Mağaza Poşeti için ve diğer tüm poşet çeşitlerinde fiyatların belirleyeci olmasındaki en önem detay ise alım yapacağınız miktardır. Ortlama 500 Kg arasındaki alımlarda birim kilo fiyatları en düşük seviyesine gelmektedir.

Aşağıda belirtilmiş olan Baskılı jelatin poşet fiyatı güncel olmayabilir. Lütfen en son fiyatlar için firma uzmanımıza ulaşıp sizing özel baskılı poşet fiyatları teklifi isteyiniz.

Tüm market poşeti ürünlerini firmamız taha ambalaj imalatında bulabilirsiniz. istediğiniz oranda poşet imalatını firmamızda en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Poşet üretimi imalatı ve satış alanında kurmuş olduğumuz firmamızda kaliteli şekilde üretimler yapıyoruz. Market poşeti üretimlerimizde her zaman birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak poşetlerin daha sağlam yapıda olmasını sağlıyoruz.

Her eczane kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı ebat ve tasarımları ile dikkat çeken ve akılda kalıcılığı yüksek olan eczane poşetleri kullanmayı tercih eder.

Adetli poşet satışımız bulunmamakta olup kilo ile satışımız vardır. Türkiyenin toptan poşet imalatçısıyız. En çAlright talep gören fiyatların kilo ile poşet fiyatları 2023 listesi yukarda belirtilmiştir.

 modelleri genellikle pastanenin baskısı ile müşterilerin eline ulaşmaktadır. Baskı modeli pastaneyi temsil eden renk ve tasarımda olan bu ürünle sağlamlığı ve kullanışlılığı ile dikkat çekmektedir.

 market poşeti üretimlerimizde her zaman dayanıklı yapıda malzemeler kullanarak çalışmalar yapıyoruz.

 modelleri genellikle pastanenin baskısı ile müşterilerin eline ulaşmaktadır. Baskı modeli pastaneyi Poşet imalatı temsil eden renk ve tasarımda olan bu ürünle sağlamlığı ve kullanışlılığı ile dikkat çekmektedir.

Poşet fabrikamızda 100kg ve üstü istediğiniz kiloda imalat sağlanmaktadır. Ortalama fiyatlar 14₺ den başlamakta olup alım kilosuna ve poşet niteliğine göre size özel teklif vermekteyiz.

Atlet poşetin dayanıklılığını ve kalitesi poşetin maliyeti konusunda belirleyici olmaktadır. Siyah ve beyaz renkte üretim yapmaktayız. İstenirse poşetlerin farklı renklerde üretilmesi mümkün olmaktadır. Baskılı poşet üretiminde poşetin kalınlığını belirleyen; tercih edilen yumuşaklık, parlaklık ve dayanıklılık olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *